Nejrychlejší cesta k prodeji Vaší nemovitosti

včetně právního servisu

Nejvýhodnější výkup, ocenění a zprostředkování prodeje Vašeho pozemku

Vykupujeme veškeré druhy pozemků od lesů, zahrad, ostatních ploch a orné půdy po stavební parcely.

 • Právní servis
 • Nejvyšší možné ceny
 • Bezplatná konzultace

pozemky

Výkup pozemků

Nezávazná poptávka

Vykoupíme nebo zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti za nejvýhodnějších podmínek.

Hledáte partnera na výkup pozemků? Zařídíme výkup lesních, zemědělských i stavebních pozemků. Nabízíme výkup pozemků za hotové peníze, takže pokud potřebujete rychlý odkup pozemku a finance co nejdříve, pak jste na správné adrese. Vykupujeme pozemky již od roku 2011, takže jsme se během těchto let setkali s různorodými druhy zakázek. Odvažujeme si tedy o sobě tvrdit, že jsme specialisté na výkup nemovitostí.

Zajistíme pro vás kompletní servis od ocenění pozemku, přes osobní prohlídku pozemku, nastavení postupu realizace odkupu, sepsání smlouvy, zajištění veškerých kroků, které s prodejem souvisí až po vyplacení celé kupní ceny. Nemusíte se starat ani o právní náležitosti, protože i to je ve službě zahrnuto. Běžně zajišťujeme i výkup stavebního pozemku.

 • Výkup veškerých druhů nemovitostí
 • Zajištění rychlého prodeje Vaší nemovitosti
 • Možnost vyplacení zálohy
 • Individuální přístup
 • Bezplatné poradenství

Názory našich spokojených klientů

Při prodeji našeho bytu jsem se obrátil na specialisty z nejvýhodnějšínemovitosti.cz a byl jsem mile překvapen přístupem a rychlostí. Byt ocenili, navrhli prodejní cenu, která byla vyšší, než jsem očekával a na byt zajistili kupce. Nemusel jsem nic řešit a za necelé dva měsíce jsem měl peníze připsané na účtu. Vladimír Lukeš

Po rozvodu jsem se dostala finanční tísně a byla tak nucena řešit menší a levnější bydlení pro mě a dceru. Při brouzdání na internetu jsem našla tyto stránky a rozhodla se je využít. Zanechala jsem na sebe telefon a čekala. Hned druhý den se na můj dům přijeli podívat, navrhli prodejní cenu a domluvili jsme si vyplacení zálohy, která mi opravdu pomohla. Za měsíc jsem dostala zbytek peněž na účet a přestěhovala se do menšího bytu, který mi pomohli najít. Mirka Černá

Dostal jsem výpověď z práce a musel tak rychle vyřešit výpadek příjmů protože mám hypotéku na byt. Rozhodl jsem se prodat chalupu s přilehlými pozemky. Po nezávazné konzultaci mi byl doporučen a následně i realizován prodej pouze pozemků a chalupa po rodičích mi tak zůstala. Tato možnost mě dříve vůbec nenapadla. Ještě jednou děkuji. Patrik Brož

Jak fungujeme

Nezávazná objednávka

Vyberete si kategorii a vyplňte poptávkový formulář. Do formuláře uveďte co nejvíce informací a využijte možnosti nahrání fotografií pro co nejpřesnější ocenění nemovitosti. Pro rychlejší komunikaci využijte naší telefonní linku.

Nabídka

Vámi uvedené informace zpracujeme a v co nejkratší možné době Vás budeme kontaktovat pro upřesnění dalšího postupu včetně osobní prohlídky nemovitosti.

Smlouva

V případě zájmu o využití našich služeb a odsouhlasení všech bodů realizace sepisujeme smlouvu či vyplácíme zálohu a zajišťujeme veškeré kroky spojené s prodejem nemovitosti.

často kladené dotazy

 • Jak rychle dostanu peníze?

  Zálohu jsme schopni vyplatit ihned po podpisu smlouvy. Doplatek kupní ceny bude poukázán na Váš bankovní účet do 30 pracovních dnů.

 • Co když mám na nemovitost hypotéku?

  Tato skutečnost pro nás není překážkou, ale je nutné znát aktuální výši hypotečního úvěru a dobu fixace.

 • Kolik zaplatím za právní servis?

  Nic, veškeré tyto náklady hradíme my nebo kupující.

 • Kolik zaplatím za zprostředkování prodeje?

  Tuto otázku řešíme individuálně s ohledem na hodnotu nemovitosti a náročnosti realizace.

INFORMACE O NÁS

Výkupem a zprostředkováním prodeje nemovitostí se naše společnost zabývá již od roku 2011. V našem oboru se nám vždy vyplatilo vstřícné a férové jednání, kterým se řídíme do dnes.