Nejrychlejší cesta k prodeji Vaší nemovitosti

včetně právního servisu

Nejvýhodnější výkup, ocenění a zprostředkování prodeje Vašeho komerčního prostoru

Po nezávazné konzultaci zprostředkujeme prodej nebo přímo vykoupíme Vaší prodejnu, provozovnu, kancelář či jiný nebytový prostor.

 • Zajištění přenechání nájemní smlouvy
 • Vyplacení odstupného
 • Rychlý výkup

komerční prostory

Výkup komerčních prostor

Nezávazná poptávka

Vykoupíme nebo zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti za nejvýhodnějších podmínek.

Chcete spolehlivého partnera na odkup komerčních budov? U nás vám zajistíme výkup komerčních prostor rychle a efektivně. Vy se nemusíte o nic starat, protože za vás zajistíme případné podstoupení nájemní smlouvy nebo vyplacení odstupného stávajícím nájemníkům. Na odkup komerčních budov jako jsou prodejny, provozovny, kanceláře nebo jiné nebytové prostory máme své know how. Jsme totiž na trhu už více než deset let a díky tomu jsme získali mnoho cenných zkušeností.

Než se pro nás rozhodnete nabízíme nezávaznou konzultaci, kde probereme jaké jsou možnosti výkupu u vašeho konkrétního komerčního prostoru. Vytvoříme pro vás cenový odhad. Naší prioritou je individuální přístup a rychlé jednání.

 • Výkup veškerých druhů nemovitostí
 • Zajištění rychlého prodeje Vaší nemovitosti
 • Možnost vyplacení zálohy
 • Individuální přístup
 • Bezplatné poradenství

Názory našich spokojených klientů

Při prodeji našeho bytu jsem se obrátil na specialisty z nejvýhodnějšínemovitosti.cz a byl jsem mile překvapen přístupem a rychlostí. Byt ocenili, navrhli prodejní cenu, která byla vyšší, než jsem očekával a na byt zajistili kupce. Nemusel jsem nic řešit a za necelé dva měsíce jsem měl peníze připsané na účtu. Vladimír Lukeš

Po rozvodu jsem se dostala finanční tísně a byla tak nucena řešit menší a levnější bydlení pro mě a dceru. Při brouzdání na internetu jsem našla tyto stránky a rozhodla se je využít. Zanechala jsem na sebe telefon a čekala. Hned druhý den se na můj dům přijeli podívat, navrhli prodejní cenu a domluvili jsme si vyplacení zálohy, která mi opravdu pomohla. Za měsíc jsem dostala zbytek peněž na účet a přestěhovala se do menšího bytu, který mi pomohli najít. Mirka Černá

Dostal jsem výpověď z práce a musel tak rychle vyřešit výpadek příjmů protože mám hypotéku na byt. Rozhodl jsem se prodat chalupu s přilehlými pozemky. Po nezávazné konzultaci mi byl doporučen a následně i realizován prodej pouze pozemků a chalupa po rodičích mi tak zůstala. Tato možnost mě dříve vůbec nenapadla. Ještě jednou děkuji. Patrik Brož

Jak fungujeme

Nezávazná objednávka

Vyberete si kategorii a vyplňte poptávkový formulář. Do formuláře uveďte co nejvíce informací a využijte možnosti nahrání fotografií pro co nejpřesnější ocenění nemovitosti. Pro rychlejší komunikaci využijte naší telefonní linku.

Nabídka

Vámi uvedené informace zpracujeme a v co nejkratší možné době Vás budeme kontaktovat pro upřesnění dalšího postupu včetně osobní prohlídky nemovitosti.

Smlouva

V případě zájmu o využití našich služeb a odsouhlasení všech bodů realizace sepisujeme smlouvu či vyplácíme zálohu a zajišťujeme veškeré kroky spojené s prodejem nemovitosti.

často kladené dotazy

 • Jak rychle dostanu peníze?

  Zálohu jsme schopni vyplatit ihned po podpisu smlouvy. Doplatek kupní ceny bude poukázán na Váš bankovní účet do 30 pracovních dnů.

 • Co když mám na nemovitost hypotéku?

  Tato skutečnost pro nás není překážkou, ale je nutné znát aktuální výši hypotečního úvěru a dobu fixace.

 • Kolik zaplatím za právní servis?

  Nic, veškeré tyto náklady hradíme my nebo kupující.

 • Kolik zaplatím za zprostředkování prodeje?

  Tuto otázku řešíme individuálně s ohledem na hodnotu nemovitosti a náročnosti realizace.

INFORMACE O NÁS

Výkupem a zprostředkováním prodeje nemovitostí se naše společnost zabývá již od roku 2011. V našem oboru se nám vždy vyplatilo vstřícné a férové jednání, kterým se řídíme do dnes.