Nejrychlejší cesta k prodeji Vaší nemovitosti

včetně právního servisu

Nejvýhodnější výkup, ocenění a zprostředkování prodeje Vaší chaty nebo chalupy

Vykoupíme Váš rekreační objekt za nejvyšší možnou cenu. Níže vyplňte nezávazný poptávkový formulář a přesvědčte se sami.

 • Nejvyšší možné ceny
 • Profesionální a rychlé řešení
 • Okamžité vyplacení zálohy

Chaty a chalupy

Výkup chat a chalup

Nezávazná poptávka

Vykoupíme nebo zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti za nejvýhodnějších podmínek.

Jste vlastníkem chaty? Poptávate firmu na výkup chaty? Zajistíme pro Vás výkup chalupy. Jsme odborníci na výkup nemovitostí, takže odkup chaty pro nás není žádný problém. Stala se ve vaši rodině nečekaná událost a potřebujete chatu rychle prodat? Pomůžeme zajistit výkup chalupy za hotové.

Pokud jste ještě nedoplatili hypotéku, pak ani to pro nás není překážka a odkup chaty se dá zajistit i přes tuto skutečnost, jediné co potřebujeme vědět je doba fixace a aktuální výše hypotéky. Naše služby zahrnují také právní servis, za který neplatíte vy jako prodávající nic. S naší společností proběhne vše hladce a bez problému.

 • Výkup veškerých druhů nemovitostí
 • Zajištění rychlého prodeje Vaší nemovitosti
 • Možnost vyplacení zálohy
 • Individuální přístup
 • Bezplatné poradenství

Názory našich spokojených klientů

Při prodeji našeho bytu jsem se obrátil na specialisty z nejvýhodnějšínemovitosti.cz a byl jsem mile překvapen přístupem a rychlostí. Byt ocenili, navrhli prodejní cenu, která byla vyšší, než jsem očekával a na byt zajistili kupce. Nemusel jsem nic řešit a za necelé dva měsíce jsem měl peníze připsané na účtu. Vladimír Lukeš

Po rozvodu jsem se dostala finanční tísně a byla tak nucena řešit menší a levnější bydlení pro mě a dceru. Při brouzdání na internetu jsem našla tyto stránky a rozhodla se je využít. Zanechala jsem na sebe telefon a čekala. Hned druhý den se na můj dům přijeli podívat, navrhli prodejní cenu a domluvili jsme si vyplacení zálohy, která mi opravdu pomohla. Za měsíc jsem dostala zbytek peněž na účet a přestěhovala se do menšího bytu, který mi pomohli najít. Mirka Černá

Dostal jsem výpověď z práce a musel tak rychle vyřešit výpadek příjmů protože mám hypotéku na byt. Rozhodl jsem se prodat chalupu s přilehlými pozemky. Po nezávazné konzultaci mi byl doporučen a následně i realizován prodej pouze pozemků a chalupa po rodičích mi tak zůstala. Tato možnost mě dříve vůbec nenapadla. Ještě jednou děkuji. Patrik Brož

Jak fungujeme

Nezávazná objednávka

Vyberete si kategorii a vyplňte poptávkový formulář. Do formuláře uveďte co nejvíce informací a využijte možnosti nahrání fotografií pro co nejpřesnější ocenění nemovitosti. Pro rychlejší komunikaci využijte naší telefonní linku.

Nabídka

Vámi uvedené informace zpracujeme a v co nejkratší možné době Vás budeme kontaktovat pro upřesnění dalšího postupu včetně osobní prohlídky nemovitosti.

Smlouva

V případě zájmu o využití našich služeb a odsouhlasení všech bodů realizace sepisujeme smlouvu či vyplácíme zálohu a zajišťujeme veškeré kroky spojené s prodejem nemovitosti.

často kladené dotazy

 • Jak rychle dostanu peníze?

  Zálohu jsme schopni vyplatit ihned po podpisu smlouvy. Doplatek kupní ceny bude poukázán na Váš bankovní účet do 30 pracovních dnů.

 • Co když mám na nemovitost hypotéku?

  Tato skutečnost pro nás není překážkou, ale je nutné znát aktuální výši hypotečního úvěru a dobu fixace.

 • Kolik zaplatím za právní servis?

  Nic, veškeré tyto náklady hradíme my nebo kupující.

 • Kolik zaplatím za zprostředkování prodeje?

  Tuto otázku řešíme individuálně s ohledem na hodnotu nemovitosti a náročnosti realizace.

INFORMACE O NÁS

Výkupem a zprostředkováním prodeje nemovitostí se naše společnost zabývá již od roku 2011. V našem oboru se nám vždy vyplatilo vstřícné a férové jednání, kterým se řídíme do dnes.