Nejrychlejší cesta k prodeji Vaší nemovitosti

včetně právního servisu

Nejvýhodnější výkup, ocenění a zprostředkování prodeje Vašeho rodinného domu

Svěřte prodej Vašeho rodinného domu odborníkům a neztrácejte čas s nespolehlivými realitními makléři.

 • Nezávazné ocenění
 • Bezplatná konzultace
 • Zajištění právních náležitostí

domy

Výkup domů

Nezávazná poptávka

Vykoupíme nebo zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti za nejvýhodnějších podmínek.

Potřebujete zajistit výkup domu? Chcete aby odkup vašeho domu proběhl právně v pořádku? Jsme specialisté na výkup rodinných domů. Zajistíme výkup domů za hotové, pokud potřebujete peníze ihned. Zabýváme se také následným prodejem rodinných domů i v exekuci. Od naší společnosti můžete očekávat rychlé jednání, individuální přístup a profesionální služby v oblasti výkup nemovitosti. Protože si na rychlosti zakládáme, tak vám nabízíme možnost nezávazné objednávky online.

Vyberete příslušnou kategorii a vyplňte nezávazně poptávkový formulář. Uveďte co nejvíce podrobných informací o vaší nemovitosti a nahrajete fotografie, které nám pomohou ocenit nemovitost co nejpřesněji. Na základě tohoto formuláře zpracujeme informace v co nejkratší době a budeme Vás kontaktovat s dalším postupem. Tím je vždy osobní prohlídka bytu nebo rodinného domu. Pomůžeme i s výkupem bytu nebo rodinného domu v exekuci.

 • Výkup veškerých druhů nemovitostí
 • Zajištění rychlého prodeje Vaší nemovitosti
 • Možnost vyplacení zálohy
 • Individuální přístup
 • Bezplatné poradenství

Názory našich spokojených klientů

Při prodeji našeho bytu jsem se obrátil na specialisty z nejvýhodnějšínemovitosti.cz a byl jsem mile překvapen přístupem a rychlostí. Byt ocenili, navrhli prodejní cenu, která byla vyšší, než jsem očekával a na byt zajistili kupce. Nemusel jsem nic řešit a za necelé dva měsíce jsem měl peníze připsané na účtu. Vladimír Lukeš

Po rozvodu jsem se dostala finanční tísně a byla tak nucena řešit menší a levnější bydlení pro mě a dceru. Při brouzdání na internetu jsem našla tyto stránky a rozhodla se je využít. Zanechala jsem na sebe telefon a čekala. Hned druhý den se na můj dům přijeli podívat, navrhli prodejní cenu a domluvili jsme si vyplacení zálohy, která mi opravdu pomohla. Za měsíc jsem dostala zbytek peněž na účet a přestěhovala se do menšího bytu, který mi pomohli najít. Mirka Černá

Dostal jsem výpověď z práce a musel tak rychle vyřešit výpadek příjmů protože mám hypotéku na byt. Rozhodl jsem se prodat chalupu s přilehlými pozemky. Po nezávazné konzultaci mi byl doporučen a následně i realizován prodej pouze pozemků a chalupa po rodičích mi tak zůstala. Tato možnost mě dříve vůbec nenapadla. Ještě jednou děkuji. Patrik Brož

Jak fungujeme

Nezávazná objednávka

Vyberete si kategorii a vyplňte poptávkový formulář. Do formuláře uveďte co nejvíce informací a využijte možnosti nahrání fotografií pro co nejpřesnější ocenění nemovitosti. Pro rychlejší komunikaci využijte naší telefonní linku.

Nabídka

Vámi uvedené informace zpracujeme a v co nejkratší možné době Vás budeme kontaktovat pro upřesnění dalšího postupu včetně osobní prohlídky nemovitosti.

Smlouva

V případě zájmu o využití našich služeb a odsouhlasení všech bodů realizace sepisujeme smlouvu či vyplácíme zálohu a zajišťujeme veškeré kroky spojené s prodejem nemovitosti.

často kladené dotazy

 • Jak rychle dostanu peníze?

  Zálohu jsme schopni vyplatit ihned po podpisu smlouvy. Doplatek kupní ceny bude poukázán na Váš bankovní účet do 30 pracovních dnů.

 • Co když mám na nemovitost hypotéku?

  Tato skutečnost pro nás není překážkou, ale je nutné znát aktuální výši hypotečního úvěru a dobu fixace.

 • Kolik zaplatím za právní servis?

  Nic, veškeré tyto náklady hradíme my nebo kupující.

 • Kolik zaplatím za zprostředkování prodeje?

  Tuto otázku řešíme individuálně s ohledem na hodnotu nemovitosti a náročnosti realizace.

INFORMACE O NÁS

Výkupem a zprostředkováním prodeje nemovitostí se naše společnost zabývá již od roku 2011. V našem oboru se nám vždy vyplatilo vstřícné a férové jednání, kterým se řídíme do dnes.